RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER SPORT

TASARIM

Daha sportif tasarım özellikleri ve güçlü, kaslı duruşuyla Range Rover Sport etkili yaratmak üzere tasarlandı. Range Rover Sport ızgaradan ve yeniden tasarlanan motor kapağı havalandırmalarından sade olduğu kadar sportif jant seçeneklerine kadar baktığınız her yerde daha sade, daha dinamik ve daha modern bir his sunar.

PERFORMANS

Güçlü motorlardan oluşan ürün yelpazesi nefesleri kesen bir yol performansı sunar. 5,0 litre V8 Supercharged Benzinli motor 525 bg seviyesinde iyileştirilmiş bir güç sağlarken, gelişmiş Ingenium benzinli motor.

TEKNOLOJİ

Touch Pro Duo in-car haber/eğlence sistemimiz iki adet 10 inç yüksek çözünürlüklü Dokunmatik ekranı bir araya getirir. Touch Pro Duo’yu tam renkli Head-up Display ve İnteraktif Sürücü Ekranı ile birlikte, birden fazla özelliği aynı anda görüntülemek ve etkileşim kurmak üzere kullanabilirsiniz.

*Üçüncü sıra koltuklar, yetişkin emniyet kemeri ya da bebek koltuğuyla birlikte yetişkin emniyet kemeri kullanılabilen nispeten daha büyük çocuklar için uygundur. Yetişkin emniyet kemerinin doğrudan bağlanılamadığı çocuk koltuklarını kullanan
küçük çocuklar için uygun değildir. Arka yük alanı kapasitesi PHEV modellerinde azaltılmıştır, daha fazla bilgi için lütfen yetkili satıcınızla iletişime geçin.

Kuru: Katı bloklarla ölçülen hacim (200 mm x 50 mm x 100 mm)
Islak: Sıvıyla doldurulmuş yük alanının simüle edilmesiyle ölçülen hacim.

P400e modellerinde yük alanı kapasitesi yaklaşık 79 litre azalır ve yük alanı tabanı 46 mm yükselir. Daha fazla bilgi için Land Rover Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçebilirsiniz.