Allmakes | Alpmertotomotiv.com

MAKALE

Allmakes | Alpmertotomotiv.com

ALLMAKES

Quality, Value andPerformance yani Kalite, Değer ve Performans sloganı ile yola çıkan bir 4x4 parça, aksesuar, ve kit satıcısıdır.  Kalitede konusunda bir numara olan Allmakes ,birimleri değerlendirirken performans ölçüsü olarak ürünlerin her birine , PR2 ( Allmakes 4x4 Premium Range ) olarak bilinen ayrıca sektördeki en iyi performans gösteren ürünleri içeren ve uzatılmış garanti taşıyan Elite ürün serisini müşterilerine sunar.

Allmakes Kime Satar

Allmakes ‘in  sattığı kurum ve kuruluşları 6 başlık toplayabiliriz. Bunlar ; Servis ve Onarım Merkezleri , Perakende ve Posta Satış Firmaları (Parça sayaçlarından çevrimiçi ve posta sipariş uzmanlarına ) , Yol ve Yurt Dışı Uzmanlarına , Filo ve Kiralık İşletmeler ,ve Faktörler ve Toptancılar‘dır.

Allmakes Premium Aralığı (PR2)

Allmakes PR2 , Satış sonrası pazarda en seçkin performans gösteren ürünleri ,dünya çapında teknisyenler tarafından güvenilen ve en zorlu kriterlere göre sürekli olarak değerlendirilmesine denmektedir. Bu ürünleri PR2 ‘ye dahil etmek için ;PR2 serisine dahil olmak iki yönlü bir yol. Ürünleri ve Tedarikçileri, PR2 durumlarını korumak için sürekli performans göstermelidir. Bir ürünün uzun süre beklenen standartların altında olması, ürünün aralıktan çıkarılmasına neden olacaktır.

Allmakes Güvenlik

Allmakes’in güvenlik konusunda kendi resmi sitesinde şöyle yazıyor :“Orijinal satın almadan en yüksek performans, dayanıklılık ve güvenilirlik standartları. Aralık boyunca% 0.01 garanti oranı. Ürün gamındaki her bir ürün, satış, garanti oranları, donanım geçmişi, raf ömrü ve üretici performansı ile ilgili temel performans kriterlerini karşılayarak yerini aldı.”Ayriyetten kendi resmi sitelerinden yayınladıkları gizlilik politikasında ise  gerekli kullanıcı bilgileri ve sitenin bilgilileri nasıl sakladığı veya nerelere kullanabildiği yazmaktadır.

Allmakes PSP

AllmakesPSP, Allmakes 4 × 4 için çevrimiçi ticaret portalıdır.PSP ,kullanıcıların, Allmakes’ın ticari verilerine doğrudan bağlanmasına olanak tanıyarak, müşterilerin parça numaralarına, stok seviyelerine ve fiyatlandırmaya gerçek zamanlı erişim sağlarmasıaynı zamanda hesap, kredi ve sipariş durumlarını yönetmelerine olanak tanır.