Aracınızın Hak Ettiği Değer İçin Alp Mert Otomotiv

MAKALE

Aracınızın Hak Ettiği Değer İçin Alp Mert Otomotiv

Aracınızın Hak Ettiği Değer İçin Alp Mert Otomotiv

Periyodik aralıklar ile ya da kazalar sebebi ile araçlarda yedek parça ihtiyacı doğabilmektedir. Tüm zorlu koşullara rağmen kalite standartları ölçüsünde, aracınızın kalitesiz yedek parçalara adapte olmasını beklemeden uygun ve ekonomik koşullar ile yedek parça ihtiyacını karşılamak için bizi tercih edebilirsiniz. Aracınızın Hak Ettiği Değer İçin Alp Mert Otomotiv sizlere pek çok avantaj sunuyor;

  • Hızlı kargo imkanı
  • Kaliteli ve güvenilir hizmet
  • Güvenli ödeme seçenekleri
  • Kısa sürede ve zamanında teslimat
  • Pek çok markaya uyumlu yedek parça temini
  • Uygun fiyatlar
  • Alanında uzman kadro
  • Geniş stok imkanı

Bu avantajlardan yararlanmak için hemen firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kaliteli Servis, Güvenilir Hizmet

Yüklü miktarlar ödediğiniz araçlarınızı emin ellere bırakmak istersiniz öyle değil mi? Piyasada pek çok kötü niyetli kişi bulunuyor. Aracınızı bakıma götürdüğünüzde aslında sorun olmayan orijinal yedek parçalar sökülerek yerine kalitesiz yedek parça montajı yapılıyor ve bu durumda araç sürekli olarak arıza durumu ile karşılaşıyor. Aracınızın Hak Ettiği Değer İçin Alp Mert Otomotiv olarak bu tür mağduriyetler yaşamamanız için sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Aracınızı satışa çıkardığınızda tüm aksamları incelenir ve araca ekspertiz hizmeti sağlanır. Eksper tarafından aracın yedek parçalarının kalitesiz olduğu tespit edilir ise değerde düşüş meydana gelecektir. Aracınızın hak ettiği değere kavuşması ve değer kaybetmemesi için siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmet sunuyoruz.

Geniş Stok İmkanı

 Bazı durumlarda araçlara yedek parça temin etmek oldukça zor olabiliyor. Aracınızın Hak Ettiği Değer İçin Alp Mert Otomotiv dememizin pek çok sebebi var. Özellikle hava filtresi, bakım seti,  yağ filtresi gibi parçalar Land Rover araçlarda çok fazla değiştiriliyor. Sizler için araçlara uygun yedek parçaları İngiltere’den temin ediyoruz. Ürünün yan sanayi ya da orijinal olma durumuna göre piyasada çok farklı fiyatlar varken sizlere kaliteli hizmet ve geniş bir stok imkanı sunuyoruz. Yedek parçanın kısa sürede temini demek meydana gelen arızanın da ivedi bir şekilde giderilmesi anlamına geliyor. Değişim sonrasında kısa süre içinde aracınızda profesyonel bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.