Britpart | Alpmertotomotiv.com

MAKALE

Britpart | Alpmertotomotiv.com

Britpart

Britpart ,Range Rover ve Land Rover araçlarınızı korumak, geliştirmek veya onarmak gerekli ürünleri üreten şirkettir. Britpart, Land Rover araçları için dünya çapında 1.000'den fazla müşteriyi devlet kurumlarından ticaret merkezlerine kadar tedarik eden önde gelen bağımsız parça ve aksesuar toptancısıdır. "Britpart" adı Land Rovers için kaliteli parçalarla eş anlamlıdır ve şirket dünya çapında bir ün kazanmıştır. Britpart’ınLand Rover için ürettiği ürün başlıkları şunlardır; Kamp yapmak, Şasi ve Karoseri Bileşenleri, Sarf, Teşhis geliştirmeleri ,  Dış Koruma , İç Koruma , Aydınlatma , Çeşitli , Off-Road ,  Verim , Raflar ve Rulo Kafesler ,  Tamir ve Servis Parçaları , Koltuklar ve Döşeme ,  Servis Kitleri ,  Yan ve Arka Basamaklar , Süspansiyon ve Aks , Araçlar , Çekme , Tekerlekler  ve Vinçtir.

Britpart LynxEvo

Britpart LynxEvo ,Land Rover araçları için yeni nesil teşhis aracıdır.LynxEvo, 1990'dan günümüze kadar tüm Land Rover modelleri için eksiksiz araç servisi ve derinlemesine diyagnostik özelliği sunar.LynxEvo , Arıza kodları okumak , Hata kodlarını temizlemek , Canlı verileri okuma ve görüntülemek , Test Aktüatörleri ve daha nice hizmeti sizlere sunar.LynxEvo ile LynxEvo donanım kilidi , Hızlı başlangıç ​​kılavuzu , Koruyucu taşıma çantası gibi ek ürünleri de satın almış olursunuz.

Britpart Web Sitesi

Britpart web sitesinden de satış yapmaktadır. Bu websitesindeki ürünler Britpart güvencesinde olup %100 orijinaldir.

Web Sitesi Ürünleri Hakkında

Web sitesinde bulunan ürünleri almak için girilen bilgiler ve ürünlerin durumları hakkındaki bilgiler mevcuttur. Bunlar;

  • Parçalar stok ve tedarike tabidir.
  • Resimler sadece referans amaçlıdır ve özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
  • Bu web sitesindeki araçların resimleri Britpart'ta bulunmayan parçalara ve aksesuarlara sahip olabilir.
  • Sadece tanımlama amacıyla kullanılan parça numaraları ve üreticinin kimliğini ima etmez veya göstermez.
  • Ürün özellikleri verilmiştir ancak ürünün bu amaca uygun olduğundan emin olmak son kullanıcıya bağlıdır.

Bu bilgiler göz önünde bulundurularak sipariş verilmelidir.