Discovery Yedek Parça Alırken Neden Alp Mert Otomotiv Tercih Edilmelidir

MAKALE

Discovery Yedek Parça Alırken Neden Alp Mert Otomotiv Tercih Edilmelidir

Discovery Yedek Parça Alırken Neden Alp Mert Otomotiv Tercih Edilmelidir?

Discovery, spor araç modelleri arasında dikkat çeken modellerden biridir. Tasarımı ve özelliklerinden dolayı piyasaya çıktığı günden beri yoğun ilgi görmektedir. Kısa sürede yüksek satış yapmıştır. Bu yüzden binlerce kişi Discovery araç kullanmaktadır.

Discovery araç kullanım nedenlerinden biri tasarım olduğu için Discovery yedek parça satışları da büyük ilgi görmektedir. Çünkü araç parçaların zarar görmesi, araç tasarımını ve özelliklerini olumsuz yönde etkilemektedir. Bu da aracın verimli kullanılmasını düşürmektedir.

Discovery Yedek Parçaları Nereden Alınabilir?

Discovery yedek parçaları satan birçok yer bulunmaktadır. Ancak yedek parça alımında sadece yetkili servisler tercih edilmelidir. Çünkü yetkili servisler, orijinal yedek parçalar satar.  Bu sadece Discovery modeli için geçerli değildir. Lange Rover ve Rang Rover gibi modeller için de geçerlidir. Orijinal yedek parçaların kullanılmaması araçlara ciddi zararlar verebilir.

Yetkili servisler dışında Discovery yedek parça satan yerler, düşük fiyata yedek parça satıyor gibi görünebilir. Ancak orijinal olmayan yedek parçalar, ciddi maddi kayıplara neden olabilir.

Discovery yedek parçaların satımında en çok tercih edilen yetkili servislerin başında Alp Mert Otomotiv gelmektedir. Alp Mert Otomotiv’in bünyesinde yüzlerce orijinal yedek parça bulunmaktadır.

Alp Mert Otomotiv Avantajları

Alp Mert Otomotiv’in en büyük avantajı, Lange Rover Türkiye yetkili servisi olmasıdır. Bu sayede yedek parçalarının hepsi orijinaldir. Araçlara hiçbir şekilde zarar vermez.

Bunun dışında Alp Mert Otomotiv’in merkezi Ankara’da olmasına rağmen Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Alp Mert Otomotiv ile iletişime geçildikten sonra istenilen parça kargoya verilir. Parça yok ise kısa sürede temin edilir. Tüm bu süreçler, müşteriye detaylı olarak aktarılır.

Alp Mert Otomotiv’in misyon ve vizyonu müşteri odaklıdır. Bu yüzden müşteri memnuniyeti ön planda tutar. Yedek parça müşteriye ulaştıktan sonra da hizmet vermeye devam eder. Tüm sorulara cevap verir ve destek sağlar. Örneğin; yedek parçayı araçlarına monte edemeyen müşteriler, Alp Mert Otomotiv ile iletişime geçerek 7/24 destek alabilir.

Sizde Alp Mert Otomotiv’in kaliteli hizmetlerinden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.