Land Rover Türkiye

MAKALE

Land Rover Türkiye

Türkiye’nin Bir Numaralı Suv’u: Land Rover

Land Rover Türkiye, geniş ürün yelpazesi ile dünya ile aynı anda ülkemizde de satış, teknik hizmet ve yedek parça ürünleri sunmakta. Land Rover Türkiye piyasasında geniş bir Pazar payına sahip olan markanın Freelander, Defender, Range Rover en ünlü modelleri ile kullanıcılar için vaz geçilmez hale gelmekte. Ülkemizin zorlu arazi şartları ve kalabalık şehir içi yollarından başarı ile geçen araçların kalitesi ve güvenliği tartışılmaz. Ancak bazı durumlarda yedek parça arayışı da gerekebiliyor. Bu noktada Land Rover Türkiye piyasasında geniş yedek parça hizmeti ile kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlamakta.

Bizim Yolumuz Bizim Tercihimiz

Ülkemizde yer alan yolların zorlu koşulları kaliteden ödün vermeyen, zor koşullara dayanıklı otomobilleri ve arazi araçlarının satışını ön plana çıkarmakta. Dağlık, bataklık, ormanlık arazilerin bol olması, bu konuda dayanıklı olan araçların çokça satılmasına yol açmakta. Bu konuda Land Rover Türkiye, her ihtiyaca uygun modelleri ile İngiltere’den dünyaya sunulan araçların satışını ülkemizde de gerçekleştirmekte. Aracın yedek parça çeşitleri de ülkemizde hem orijinal hem de yan sanayi olmak üzere satışa sunuluyor. Land Rover Türkiye yedek parçaları, Ankara Şaşmaz oto sanayide Alp Mert Otomotiv tarafından satışa sunulmakta. Bizim yolumuza ve bizim tercihimize uygun yedek parçaların satışa sunulduğu firma, Türkiye yollarında sıklıkla ihtiyaç duyulan yedek parçalar ile ülke çapında hizmet veriyor.

Land Rover Türkiye Yedek Parça

Land Rover Türkiye uygun ve kaliteli yedek parça seçenekleri ile tüm ülke çapında hizmet vermekte. İhtiyaç duyulan yedek parçaların temini sırasında kolaylık olması adına internet sitesinde yer alan liste üzerinden bilgi alınabilmekte. İstediğiniz yedek parçanın teknik özellikleri, fiyatı, marka bilgilerinin yer aldığı listeden arzuladığınız ürünü seçip sipariş verebilir ve firmayı Ankara Şaşmaz’da bulunan ofisinde ziyaret edebilirsiniz. Tabi bu seçim sırasında orijinal yedek parçaların yanı sıra yan sanayi ürün ve markalar hakkında bilgi de alabilirsiniz. Oldukça geniş yelpazede yer alan bu yan sanayi markalar hakkında yazılan kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve bu yorumlar üzerinden de alış verişinizi gerçekleştirebilirsiniz.