Land Rover Türkiye’de Tek Adres: Alp Mert Otomotiv

MAKALE

Land Rover Türkiye’de Tek Adres: Alp Mert Otomotiv

Land Rover Türkiye’de Tek Adres: Alp Mert Otomotiv

Land Rover, dünya çapında en çok tercih edilen otomotiv markalarının başında geliyor. Geniş ürün yelpazesi, kalitesi ve hizmetleriyle büyük beğeni topluyor. Modellerinin tasarımı görenleri hayran bırakıyor. Amerika ve Kanada gibi büyük ülkeler başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde hizmet veriyor. Bu ülkelerden biri de Türkiye.

Land Rover Türkiye, markanın geniş hizmet sunan yerlerinden biri. Türkiye’nin birçok yerinde yetkili servisi bulunuyor. Bu yetkili servisler, Land Rover ve daha birçok modelin yedek parçalarını satıyor. Ayrıca teknik hizmette veriyor. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutuyor.

Land Rover Türkiye Yetkili Servisleri

Ülkemizin birçok noktasında Land Rover Türkiye’nin yetkili servisleri bulunuyor. Bu yetkili servislerin başında ise Alp Mert Otomotiv geliyor. Bünyesinde bulundurduğu yedek parçaların kaliteli olması, uygun fiyatları ve ekibinde uzman kişiler bulundurmasından dolayı kurulduğu günden beri büyük beğeni topluyor.

Merkezi Ankara’da olmasına rağmen ülkemizin tüm noktalarına profesyonel hizmet sunuyor. Ayrıca istenilen yedek parçanın bulunmaması durumu da söz konusu değil! Kısa sürede istenilen parçaları temine ediyor ve müşterilerine gönderiyor. Misyon ve vizyonunda müşteri memnuniyeti yer alıyor.

Land Rover Türkiye Farkı

Macera severler, arazi koşullarında araba sürmeye bayılıyor. Tercih ettiği araba modellerin başında ise Land Rover geliyor. Ancak macera severlik, aksiyon gerektirdiği için istenmeyen durumlarla karşılaşılabiliniyor. Dolayısıyla Land Rover yedek parça aramak kaçınılmaz hale geliyor. Bu durumlar için Land Rover Türkiye hizmet veriyor.

Land Rover Türkiye’nin en büyük avantajı, orijinal yedek parçalar üretmesi ve satması. Ayrıca bu yedek parçalar, uygun fiyata satılıyor. Yedek parçalar, orijinal olduğu için araçlara hiçbir şekilde zarar vermiyor. Ayrıca garanti avantajı da bulunuyor.

Land Rover Türkiye’nin en bilinen yetkili servislerin biri Alp Mert Otomotiv’dir. Alp Mert Otomotiv, Land Rover başta olmak üzere Range Rover ve Discovery gibi çok tercih edilen modellerinde yetkili servislerini yapıyor.

Alp Mert Otomotiv’le iletişime geçilmesi halinde kaliteli hizmet başlamış oluyor. Teknik servis hizmeti de veriliyor. Alp Mert Otomotiv’in avantajlarından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek!