Land Rover Türkiye Satış Noktaları

MAKALE

Land Rover Türkiye Satış Noktaları

Land Rover Türkiye Satış Noktaları

Land Rover, küresel çapta en fazla tercih edilmekte olan otomotiv markalarının başında gelmektedir. Land Rover Türkiye satış noktaları içinde bulunan firmamızdan tüm yedek parça ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Firmamız geniş ürün gamı, kalite ve hizmetleri sayesinde beğeni toplayarak Land Rover yedek parça alanında ilk tercih olmaya devam ediyor. Bu arabanın Model tasarımları herkesi kendine hayran bırakmaktadır. ABD ve Kanada benzeri büyük devletler öncelikli olmak kaydıyla dünyanın pek çok ülkesinde hizmet vermektedir. Bunlardan biri de ülkemiz olmaktadır.

Land Rover Türkiye, markanın geniş kapsamlı hizmet sunduğu ülkelerden biridir. Ülkemizin neredeyse her bölgesinde yetkili servis noktası bulunmaktadır. Bu servisler, Land Rover başta olmak üzere daha pek çok modelin yedek parçalarını da satar ilaveten teknik hizmette verirler. Müşteri memnuniyeti her şeyin önünde tutulmaktadır.

Ülkemiz Land Rover Yetkili Servisleri

Türkiye'nin pek çok noktasında Land Rover Türkiye satış noktaları ve yetkili servisleri bulunmaktadır. Bunların en bilindik olanı firmamız Alp Mert Otomotiv olmaktadır. Satışını yaptığı orijinale eş değer ve muadili yedek parçaların son derece kaliteli olması, düşük maliyetleri ve çalışanların alanında uzman yedek parçadan anlayan, yönlendirme yapabilen kişilerden oluşması sebebiyle faaliyete başladığımız günden bu yana büyük beğeni topladı ve toplamaya devam ediyor.

Merkezimiz Ankara’da olmasına karşın Türkiye'nin tüm noktalarına yedek parça temini sağlamaktayız. Ek olarak aranan yedek parçaların firmamızda bulunmaması söz konusu değildir. En kısa zamanda parçalar temin edilir ve müşterilere gönderilir. Çalışmalarımızda öncelikle müşteri memnuniyeti sağlamaya özen göstermekteyiz.

Firmamızın Farkı

Firmamızın en önemli avantajı, orijinal yedek parça satıyor oluşudur. Orijinal yedek parçalar, piyasa fiyatlarına nazaran oldukça uygun fiyatlardan satılmaktadırlar. Orijinal yedek parçalar araçlarla tam uyum sağlamaları sebebiyle katiyen araçlara zarar vermezler, garanti kapsamındadırlar.

Firmamızla iletişim kurulması halinde kaliteli hizmet alınacağından şüphe duyulmamalıdır. Teknik servis hizmeti de vermekteyiz. Land Rover Türkiye satış noktaları içinde olan Alp Mert Otomotiv’in avantajlarından yararlanmak için yapılması gereken iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle irtibata geçmektir!