Terrafirma 4X4 | alpmertotomotiv.com

MAKALE

Terrafirma 4X4 | alpmertotomotiv.com

Terrafirma 4 x 4 

Terrafirma( Latince Katı Dünya anlamına gelir )Terrafirma 4x4 Land Rover aksesuar yelpazesine sahiptir ve Land Rover tutkunları taleplerini karşılamak için yaratılmıştır.Allmakes 4x4 yetkili parça ve aksesuar satıcıları aracılığıyla Worldwide(Dünyanın çapında ) dağıtılır. Terrafirma, geniş aksesuar yelpazesinden doğru ürünün seçilebilmesini sağlayarak seçim, net ürün tanımlama ve uygulama sunar. Serideki en büyük kategori Terrafirma Ciddi Süspansiyon'dur. Hem arazide hem de arazide 4x4 sahiplerinin çeşitli gereksinimlerini karşılamak için, artık pazarın herhangi bir yerinde mevcut olan Land Rover araçları için en büyük şok, yay ve süspansiyon donanımına sahiptirler.

Terrafirma Ürünleri

Terrafirma 4x4sadeceTerrafirma ciddi süspansiyonunu üretmez. Terrafirma 4x4tarafından üretilen diğer parça ve ürünler ise şunlardır ;Performans egzozları, Çapraz Delinmiş ve Oluklu Fren Diskleri, TerrafirmaPower Plug Dizel Güç Yükseltmeleri, Güçlendirilmiş Direksiyon çubukları, Vinç montajları ve tamponlar ’dır .

Terrafirma 4x4 ve Allmakes

Terrafirma 4x4ve Allmakes birbirleri ile bağlatılı çalışan iki şirkettir. Allmakesin resmi sitesinde Terrafirma ile ilgili şöyle yazmaktadır : “ Terrafirma serisi Land Rover aksesuarları, Land Rover meraklılarının istisnai taleplerini karşılamak için oluşturuldu ve Allmakes 4x4 yetkili parçaları ve aksesuar satıcıları aracılığıyla dünya çapında dağıtıldı. ”ve Terrafirmanın sitesinde ise Allmakes ile ilgili şöyle yazmaktadır :“Allmakes 4x4, uzman Land Rover aksesuarlarında pazar lideridir. Sürekli geliştirme, test etme ve müşteri geribildirimi ile dünyadaki en kapsamlı, en iyi değeri ve en iyi performans gösteren Land Rover off-road aksesuarlarını sunmak için çalışıyoruz. Terrafirma bir Allmakes 4x4 markasıdır .” Allmakes ,Terrafirma 4x4 ile beraber dünya çapında, 930+ aksesuar ve 700+ distribitör  satışı yapmıştır.

Terrafirma 4x4 Gizlilik

Terrafirma 4x4 ‘ün sitesine kayıt olurken istediği bilgiler şunlardır ;İsim, Şirket Adresi, E-posta adresi ve Telefon numarası. Terrafirma hiçbir şekilde sizden kredi ve banka kartı bilgilerinizi istemez. Sizden Terrafirma 4x4adı ile kredi veya banka kartı bilgileriniz istenir ise muhtemelen resmi olmayan Terrafirma web sitesinde bulunmaktasınızdır. Daha ayrıntılı bilgiyi Terrafirma4X4resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.